• تعداد کل مقالات: (58)

افزودنی های صنعت لاستیک
هنگامی که الاستومرهای خام از تولیدکننده صنعتی و یا در مورد لاستیک طبیعی از کشتزارها دریافت می-شوند، به علت خواص فیزیکی و شیمیایی ضعیف، کاربرد چندانی ندارند و برای دستیابی به خواص مطلوب، الاستومرهای خام باید با ترکیبات مختلفی مخلوط شده و سپس شکل دهی و پخت شوند.

ادامه مطلب: استئارات روی و کلسیم ، افزودنی های صنعت لاستیک

 

استئارات کلسیم فن آوران شیمیاستئارات کلسیم کربوکسیلات کلسیم می باشد که در بعضی از روان ساز ها و مواد فعال در سطح یافت می شود و بصورت یک پودر سفید  می باشد. استئارات کلسیم قابل حل در آب نبوده و به خوبی کف نمی کند.

ادامه مطلب: استئارات کلسیم ماهیت ،خواص و کاربردها

استئارات آلومینیوم ، استئارات کلسیم

We offer Aluminum Stearate that is an anti-foaming, thickening and lubricating agent used in paint, ceramic, varnish and plastic industry. It stands high on quality standards with moisture level less than 2 percent.

ادامه مطلب: Aluminum Stearate V.S Calcium Stearate

استئارات روی جایگزینی مناسب به جای اسیداستئاریک و اکسید روی در فرآوری لاستیک طبیعی

صنایع تولید لاستیک از جمله صنعت های مهمی است که از لحاظ اقتصادی کمک قابل توجهی به اقتصاد کشور می­کند. جهت بهبود کاربردهای صنعتی مطالعات بسیاری بر روی لاستیک و مواد تشکیل دهنده آن صورت گرفته است.

لاستیک طبیعی یکی از مواد چندمنظوره ای است که به واسطه خواص منحصر به فرد فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی در تولید محصولات مختلف مانند لاستیک، تسمه نقاله، شلنگ و... کاربرد دارد.

ادامه مطلب: نقش استئارات روی -زینک استئارات - در فرآوری لاستیک

استئارات سدیم چیست ؟
استئارات سدیم ، نمک سدیم اسید استئاریک است که Ph  آن در ناحیه بازی قرار دارد و حالت فیزیکی آن پودر سفید رنگ است . استئارات سدیم هر دو بخش آب دوست hydrophilic  و آب گریز hydrophobic را دارد . از این ماده در فرمولاسیون ابتدایی انواع چربی گیر ها استفاده می شود.
استئارات سدیم
 

ادامه مطلب: استئارات سدیم چیست ؟

Go to top