شرکت فن آوران شیمی تجزیه فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت های مختلف در امور راه اندازی خطوط تولید و مشاوره در بهبود فرمولاسیون صنایع شیمیایی ،آرایشی و بهداشتی و شوینده آغاز نمود. پس از یک دوره ارتباط با صنایع مختلف، آشنایی و شناخت کامل نیاز صاحبان صنعت، به پشتوانه کادر متخصص و فنی خود در راستای خودکفایی کشور گامی در جهت رفع کمبود مواد اولیه تولیدی از قبیل استئارات های فلزی (افزودنی­های صنایع پلاستیک، رنگ و رزین، شوینده و ....) برداشت.

شرکت فن آوران شیمی تجزیه با کارخانه ای واقع در شهرک شکوهیه قم با در اختیار داشتن سرمایه نیروی انسانی متخصص و متعهد، تجهیزات و ماشین آلات مدرن، ظرفیت پروانه بهره برداری 2000 تن  و با دستیابی به دانش فنی روز موفق به تولید محصولاتی با کیفیت شده و مفتخر به جلب رضایت مشتریان خود بوده است.

در حال حاضر فعالیت های این شرکت در بخش های مختلف بشرح زیر میباشد:

1-تولید :

 

این شرکت توانائی کامل برای تولید سایر محصولات مشابه و مطابق با نیاز و سفارش مشتریان خود را نیز دارا می باشد.

 

2- بازرگانی :

استمرار تجربیات این شرکت برای واردات مواد اولیه مورد نیاز تولید، موجب آشنایی با منابع متنوع و قابل اتکاء عرضه کننده شده و این توانائی را فراهم آورده است که انجام واردات بخشی از فعالیت های شرکت را تشکیل دهد.

در حال حاضر فن آوران شیمی تجزیه قادر است که با توجه به تجربیات و ارتباطات قوی خود با منابع عرضه خارجی نیاز مشتریان خود به مواد مختلف وارداتی را نیز بر طرف نماید.

 

3- مشاوره :

متخصصین با سابقه فن آوران شیمی تجزیه آمادگی کامل دارند که دانش فنی و تجربیات موفق خود در زمینه  های زیر را در اختیار مشتریان قرار دهند:

  • ارائه فرمولاسیون های جدید
  • جایگزینی مواد بدون تغییر محسوس در کیفیت نهائی محصول
  • بهبود فرمولاسیون های موجود
  • معرفی مواد اولیه مناسب برای تولید هر یک از محصولات مختلف مورد نظر مشتریان
Go to top